Nyitva tartás

Hétfő:
Kedd:
Szerda:
Csütörtök:
Péntek:
7:30 - 16:00
7:30 - 16:00
7:30 - 16:00
7:30 - 16:00
7:30 - 16:00
palocportekak.hu
husk_logo_hu
husk_slogan_1sor_hu

Hírlevél feliratkozás

Név:*
E-mail:*
E-mail mégegyszer:*
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Tisztelt Látogató!


Szeretettel köszöntjük a 36 Jó Palóc Közhasznú Egyesület honlapján.

Nógrád megye 36 települését tömörítő egyesületünk széles körű összefogás eredményeként jött létre. A térség civil szervezetei, önkormányzatai és vállalkozói „Palócföld könnyei és gyöngyei” címmel elkészítették vidékfejlesztési programjukat. A megvalósításra nyert összegforrás lehetőséget teremt arra, hogy a közösen megfogalmazott célokat közösen valósíthassuk meg. Terveink szerint a közeljövőben elindulhatnak a térségben azok a fejlesztések, amelyek alkalmasak az önkormányzatok, civil szervezetek tevékenységének erősítésére, a vállalkozók helyzetbe hozására, egy élhető és szerethető vidék megteremtésére.

A honlapunkon megismerheti egyesületünk és akciócsoportunk céljait, munkáját, rendezvényeit és partnereit.

palocminta

 

Hírek

 • Új helyi felhívást jelentetett meg a 36 Jó Palóc Közhasznú Egyesület

  Megjelent a 36 Jó Palóc Közhasznú Egyesület VP6-19.2.1.-3-07-21 számú helyi felhívása!

  A felhívás címe: Helyi fejlesztések támogatása

  A részletes felhívás, valamint a kapcsolódó mellékletek elérhetők az alábbi weboldalon:

  https://www.mvh.allamkincstar.gov.hu/leader-helyi-felhivasok

  A fenti weboldalon az "ALKALMAZÁS MEGNYITÁSA" szövegre kattintva jelenik meg a helyi felhívás böngésző, ahol a helyi akciócsoportok közül a "36 Jó Palóc Egyesület" nevét választva érhető el a felhívás szövege.

  Bővebben...
 • Ügyfélfogadás változása

  A kialakult koronavírus járványra való tekintettel 2020. március 18-tól visszavonásig

  a 36 Jó Palóc Egyesület irodájában a személyes ügyfélfogadást szüneteltetjük.

  Az alábbi elérhetőségeken továbbra is szívesen állunk Tisztelt Ügyfeleink rendelkezésére:

  Telefon: (32) 341-013

  E-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

  Bővebben...
 • Változás az elektronikus iratok kézbesítésében

  A Magyar Államkincstár, mint mezőgazdasági és vidékfejlesztési támogatásokért felelős szerv, a jogszabályi feltételeknek eleget téve, az elektronikus ügyintézésben részt vevő gazdálkodó szervezetek részére a kiküldendő iratokat a 451/2016. (XII. 19.) Korm. rendelet 89-91. §-a alapján létrehozott Cégkapus tárhelyre küldi a jövőben.

  A természetes személyek, illetve meghatalmazottak továbbra is az Ügyfélkapus tárhelyre kapják meg az iratokat.

  Felhívjuk a támogatási kérelmet benyújtók figyelmét, hogy a hiánypótlási felszólítások is ilyen módon kerülnek kiküldésre, ezért akik eddig nem készítették el vállalkozásuk illetve szervezetük Cégkapus regisztrációját, azok haladéktalanul pótolják azt, ellenkező esetben nem fogják tudni teljesíteni a szükséges hiánypótlásokat.

  Bővebben...

Beruházások